Samsung Articles

Samsung prezanton telefonin e parë 5G

Samsung Electronics të premten prezantoi Galaxy S10 5G, smartfonin e parë në botë të pajisur me teknologjinë e gjeneratës së pestë të komunikacionit, ndërsa Koreja e Jugut përpiqet të marrë pozicionin udhëheqës në sistemin transformues. Koreja e jugut u bë në fakt të...

Shkarkoni lojra falas per celulare Android, pra Samsung – Sony – LG – Xiaomi etj…

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko lojra falas per celulare android nga Play Store Google (oferta eshte e limituar) 🎮🎮🎮. App falas per...

Galaxy S9 dhe S9+ ‘përmbysin’ nga froni iPhone X

Disa javë më parë, Samsung prezantoi dy modelet e reja të tij Galaxy S9 dhe Galaxy S9+, gjatë Kongresit Botëror të Telefonisë në Barcelonë, mbajtur javën e kaluar. Vendimi i ekspertëve është se Galaxy S9 ka lënë pas iPhone X, që kishte marrë vlerësimin për ekranin më...

Samsung Galaxy S9 kundra iPhone X: Ja cilat janë diferencat

Prenotimi i një Samsung Galaxy S9 ka nisur para pak javësh dhe tashmë klientët po marrin njësitë e para të prodhuara. Siç ndodh gjithmonë, të apasionuarit bëjnë krahasime dhe në fokus të këtij artikulli do të jetë krahasimi i tij me iPhone X. Gjithashtu në fund të...

Nuk u gjet asnjë rezultat

Faqja që ju kërkuat nuk mund të gjendej. Provoni të ndryshoni kërkimin tuaj, ose përdorni menu-ne e mësipërm për të gjetur postimin.