Bashkohuni me skuadrën tonë

Nëse ju pëlqen, atëherë mos hezitoni të na kontaktoni

Bashëpunoni me ne, të bëjmë botën online një vend më të mirë.

Ne jemi tmerrësisht të apasionuar pas ndërtimit dhe zhvillimit të faqeve të internetit. Procesi jonë i punës fillon nga komunikimi me klientët për të kuptuar sa më qartë idetë dhe kërkesat dhe duke vazhduar me analizimin dhe projektimin e tyre.

Skuadra dhe Rolet

Programimi

Jo vetëm web, por ne programojmë dhe për Desktop & Mobile.

Burimet njerëzore

Për cdo pyetje ose paqartësi ekipi yne do mundohet të ju përgjigjet.

Dizenjimi

Thjeshtësia është gjithmonë estetike. Prandaj ne e përdorim atë.

Marketing

Marketingu është gjithmonë shumë i rëndësishëm dhe ne e vlerësojmë.

Suporti

Suportojmë jo vetëm për programet e ndryshme por dhe për IT.

Rreziku & Siguria

Rreziku është i pranishëm në cdo moment, ne ofrojmë sigurinë.

Ju jeni kryesorët !

Ne do tju ndihmojme të ndërtoni një prezence online kuptimplotë, e cila do të pëlqehet nga klinetet tuaj dhe do ti angazhoj ata  të njihen me brandin tuaj. 

Postime nga blog-u

iPhone 12 Pro Max humbet ndaj OnePlus 8T në provën e kamerës së verbër të MKBHD

Çdo vit, YouTube-i i famshëm Marques Brownlee - i njohur më mirë si MKBHD - ndan testin e tij të kamerës së verbër të smartphone-it bazuar në zgjedhjen e ndjekësve të tij në internet. MKBHD sapo ka postuar testin e tij të kamerës së verbër në vitin 2020 dhe...

Njerëzit janë duke punuar me orë më të gjata gjatë pandemisë

Të punosh nga shtëpia është më pak çliruese nga sa shpresonin shumica. Shume njerëz parashikuan një jetë gënjeshtrash dhe dreka të gjata kur mbylljet me covid-19 detyruan zyrat e tyre të mbylleshin dhe puna nga shtëpia u bë rutinë. Në Britani 47% e punëtorëve kaluan...

Libra qe duhen lexuar nga zhvilluesit e programeve!

Nese nuk ju pelqen te lexoni, atehere ju nuk keni gjetur librin e duhur akoma! 1. Clean Code Autori: Robert MartinNumri faqeve: 464Pasi te keni lexuar kete liber, ju do te mesoni te njihni diferencen midis nje kodi te mire/sakte ose te keq/jo te duhur, si te shkruani...

Si te hapni nje USB Drive te demtuar ose me virus duke perdorur Command Prompt (CMD)?

Ju ka ndodhur besojme qe te keni nje problem me nje USB drive ne momentin qe ju duhej te transferonit te dhenat ose te merrnit te dhena te transmetuara me pare, si per shembull te krijohet nje shortcut i USB tuaj dhe ne momentin qe klikoni te ju shfaqet nje mesazh...

Si te optimizojme imazhet per SEO?

Optimizimi i imazhit ka të bëjë me zvogëlimin e madhësisë të imazheve tuaja sa më shumë që të jetë e mundur pa prishur cilësinë e imazhit. Kjo gjë ndikon në SEO, duke bërë që imazhet e produkteve tuaja të renditen sa më lart në Google apo motorë të tjerë të kërkimit...

Mos mesoni keto gjuhe programimi ne 2020!

Work Smarter,Not Harder! 1. Objective-C Gjuha e programimit Objective-C e Apple eshte 36 vite e vjeter tashme, gjithashtu eshte e qarte qe kompania e deshiron vdekjen e saj. 5 vite me pare, Apple lancoi Swift, eshte gjuhe e re dhe eshte nje gjuhe programimi e...